Kramienky
Košík
...pretože na spomienkach záleží

POPIS

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.400 kg
Rozmery 29.7 × 21 cm

Tento náš Prázdninový zápisník plný aktivít, úloh a miesta na zaznamenanie letných zážitkov je ideálny pre šikovné hlavičky či malých dobrodruhov.

Zápisník je určený pre žiakov prvého stupňa základných škôl. Samozrejme záleží na šikovnosti dieťaťa a kľudne sa pri ňom zabaví aj staršie dieťa. Úlohy sú stavané na obťažnosť 1. stupňa ZŠ (hlavne 2.-3. ročníka). Zápisník je vytvorený na plnohodnotné vyplnenie času vášho dieťaťa počas letných prázdnin.

Každý deň prázdnin (63 dní) čaká na vaše dieťa úloha z týchto predmetov: matematika, vlastiveda, urob si sám, čítanie, slovenčina, výtvarná a prírodoveda. Toto sa bude opakovať každých sedem dní, samozrejme vždy s inými úlohami. Zakaždým je tu možnosť skontrolovať aj správnosť svojich odpovedí. Zároveň im bude slúžiť aj ako denník. Každý deň je pripravená jedna strana na zhrnutie ich dňa. Na tejto strane nájdu aj mini okienko, kde bude pre nich pripravená nejaká rýchla otázka alebo tip. Celými prázdninami ich budú sprevádzať priatelia Max a Ema, ktorí sú hlavnými postavami tohto zápisníka.

Zápisník má rozmer A4 a tvorí ho 69 obojstranne potlačených strán. Gramáž titulných strany je 350g a sú povrchovo upravené matným laminom pre dlhšiu životnosť. Vnútorné strany sú vytlačené na 120g papieri, pre lepšiu manipuláciu a väčšiu odolnosť. Celý zápisník je plnofarebne potlačení a spojený kovovou špirálou do väzby.

Veríme, že aj vďaka tomuto zápisníku budete mať na seba chvíľu čas a vaše dieťa sa bude baviť, vzdelávať a zároveň bude mať peknú spomienku na leto.

V prípade dotazov nás kontaktujte do správy. Zápisník už nie je možné nijako upravovať!

Prázdninový zápisník

Na objendávku do 5-7 pracovných dní

23.90 

Přidat do oblíbených
SLEDUJTE NÁS
ONLINE PLATBY
Adalo Solutions s.r.o. © 2021 - 2024 | Všechna práva vyhrazena